Vítáme Vás v ZOO Plasy

Jsme soukromá zoologická zahrada, která se nachází ve městě Plasy, na severu Plzeňska. Koncipována je jako Cesta kolem světa, se záměrem propojit zábavu, aktivní odpočinek a vzdělání. Zvolili jsme proto trochu jiný model, jak by mohla ZOO fungovat, podobný moderním zahradám v západní Evropě či v USA a pojali jí jako takové čtyři v jednom.  Samozřejmě největším lákadlem jsou naše krásná, ale také vzácná a atraktivní zvířata, kterých chováme na 80 druhů, při více než 300 jedincích  Prioritou je, aby žila v prostorných, útulných a bezpečných výbězích a voliérách, které jsou také velmi originálně a vkusně řešeny, aby, kromě své hlavní funkce, též ladily oku návštěvníka.

Milovníci flóry pak jistě ocení naší botanickou zahradu se spoustou unikátních rostlin, jako například několik druhů palem a kaktusů, stromové kapradiny, různé bylinky, okrasné květiny, listnaté i jehličnaté stromy, včetně zajímavého blahočetu chilského, nebo nejstarší rostlinu světa – jinan dvoulaločný.

Pro aktivní a soutěživé návštěvníky máme k dispozici minigolfové hřiště, které je koncipováno právě jako Cesta kolem světa. Projdete si devět, do detailu propracovaných částí světa, s faunou i flórou, která tam roste, stavebními detaily i hudbou, pro danou oblast typickou.

Fantasy golf Plasy

Vítáme vás v areálu Fantasy golfu, který je koncipován jako cesta kolem světa. Můžete si zde dopřát aktivního odpočinku a trochu si mezi sebou zasoutěžit. Unikátní minigolfové hřiště, s osmnácti jamkami, vás provede devíti, ať již současnými, historickými či mýtickými, částmi světa, s dokonalými stavebními replikami. Zahrát si tak můžete v japonské zahradě, na pirátské lodi, ve starobylém Colosseu, na Drákulovo hradě, v pravěké jeskyni, egyptské pyramidě, indiánském týpí, mexické vesnici a v chýši afrických domorodců. V každé části vám bude hrát stylová hudba, která je pro danou oblast typická a obdivovat můžete faunu i flóru, v těchto zemích žijící a rostoucí. Věříme, že se vám tento sport zalíbí a přejeme dobrý úder.